Aktualności
mar 19

WYJAŚNIENIA DO ZAPYTANIA OFERTOWEGO na potrzeby postępowania o udzielenie zamówienia „Rozbudowa budynku ośrodka rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowawczego o część mieszkalną w ramach programu „Wspomagana Społeczność Mieszkaniowa””

Dotyczy postępowania w trybie zapytania ofertowego o udzielenie zamówienia „Rozbudowa budynku ośrodka rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowawczego o część mieszkalną w ramach programu „Wspomagana Społeczność Mieszkaniowa””.

Zamawiający przedstawia odpowiedzi na pytania w przedmiotowym postępowaniu:

1. Czy w zakres przetargu wchodzi wykończenie ścian zewnętrznych  poddasza – tynk, gładź, malowanie? Czy roboty te będą wykonywane w późniejszym etapie?

Odp. Ściany zewnętrzne poddasza tak jak na parterze ocieplone styropianem z wyprawą tynkarską /zgodnie z projektem/, jeżeli chodzi o ściany klatek schodowych  i kotłowni  od strony strychu to należy ocieplić styropianem + klej + siatka + podkład biały + kolor biały. Reszta ścian kolankowych będzie wykonywana w późniejszym etapie.

2. Czy w łazienkach przy pokojach mieszkalnych należy zamontować poręcze dla nps?

Odp. W łazienkach przy pokojach należy zamontować uchwyty przy umywalkach, sedesie i prysznicu, uchwyty standardowe ze stali nierdzewnej.

Skip to content